בטבע שלנו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

תוכן עיניינים

ניסית פעם לעוף ללא כנפיים? לצלול ללא בלוני חמצן? לאכול חציר או להתחפר בחול?

סביר להניח שלא – למה? כי זה לא בטבע שלך.

כמו לבני אדם גם לכל בעל חיים יש את הגוף שלו את היכולות שלו ואת התזונה המיטבית ביותר בשבילו על מנת לחיות לאורך זמן בריא וחזק.

אקאנה היא מותג עולמי לייצור מזון יוקרתי לכלבים וחתולים. החברה שמה דגש על תזונה מותאמת ביולוגית ועל שימוש ברכיבים טריים בלבד. התאוריה של החברה היא שכלבים וחתולים אמנם בויתו עם השנים אך מערכת העיכול שלהם דומה זהה לזו של אבותיהם ולכן גם התזונה צריכה להיות מותאמת למבנה האנטומי שלהם כלומר: אחוז בשר וחלבונים גבוה ואחוז נמוך של פחמימות.

הרכיבים בכל מוצרי המזון של אקאנה כוללים בין 50% ל 75% רכיבים איכותיים מן החי ובין 25% ל 50% רכיבים מירקות, פירות וצמחים.

לאקאנה שתי סדרות בסיסיות: סדרת ההריטג' הקלאסית וסדרת לייט המותאמת יותר לכלבים וחתולים עם בעיות השמנה. ניתן למצוא את מגוון מוצרי אקאנה באנימל שופ ולהתאים תפריט לכל כלב או חתול מכל גזע, בכל שלב של מחזור החיים ובכל מצב רפואי.

 

פדים לרצפה לכלבים

פדים לרצפה מיועדים לאילוף גורים לעשות את צרכיהם על משטח מוגדר במקום על הרצפה ברחבי הבית. הפדים בנויים כך שבחלקם התחתון הפינות דביקות מה שמאפשר לכלבלב לעשות את צרכיו מבלי שהמשטח יזוז תוך כדי.

על מנת לזרז את התהליך מומלץ להשתמש בתוספת של תרסיס פאפי טריינר. לתרסיס זה ניחוח אשר מושך את הגור ומסייע לו לזהות היכן הוא אמור לעשות את צרכיו. כל מה שצריך לעשות זה לטפטף כמה טיפות על הפדים ולתת לריח לעשות את שלו. זה מצב שכולם מרווחים מכיוון שהריהוט, הרצפה והשטיחים נשארים נקיים וממך ומכלבך נחסכים תסכולים מיותרים.

פדים לרצפה לכלבים יכולים להתאים גם לכלבים בגילאים המאוחרים שלהם כאשר הם מתקשים לצאת מהבית או להתאפק לאורך זמן. פתרון שכזה יסייע לכלבך להיות רגוע יותר ולהזדקן בנחת וייתן לכם עוד זמן איכות ביחד  בנינוחות.